W Nowym Roku. Zbigniew Żmigrodzki

Nowy Rok niesie ze sobą nadzieje i obawy. Nadzieje na poprawę materialną ; (raczej wątpliwe) uspokojenie publicznego i medialnego awanturnictwa; dobroczynnej, choć tylko częściowo, dobrej zmiany.Obawy? Niepokoje międzynarodowe i militarne, słabość, nieudolność i lękliwość polskich polityków, potężna fala wrogości i nienawiści ze strony lewicowo-liberalnych partii, popieranych przez obce państwa, międzynarodowe żydostwo i Unię Europejską.

 


Nie mamy poza Węgrami żadnych sojuszników. Niemcy i Rosja są przeciw nam, USA dbają tylko o własne interesy polityczne i okazują Polsce wyraźną nieżyczliwość. Ich bazy wojskowe potrzebne są nam, jak piąte koło u wozu. Żydzi siłują wymusić na nas wielomiliardowe kwoty, nienależne prawnie.

Jakoby za to,co Żydzi- obywatele polscy- utracili w czasie wojny światowej. Lewactwo dąży do demoralizacji naszego i społeczeństwa, walczy wszystkimi sposobami z religią i Kościołem katolickim, dysponując większością środków przekazu. Niejest więc dobrze, a może być jeszcze gorzej. 

 


11-01-2019 admin

Dodaj komentarz

Redakcja

naszapolska@onet.pl

 

Kontakt

w sprawie administrowania stroną: poczta@ewatylus.pl

Warto wiedzieć

"Miś" Kamiński i Andrzej Morozowski sporządzili kiedyś chwalebne "dzieło" pt. "Koniec PiS-u". Rzeczywistość okazała się inna: to ich "Platformę" może czekać koniec. Zastąpi ją KOD lub "Nowoczesna" bądź połączenie tych awanturniczych gromad, zarządzone przez niewidocznych sterników antyrządowej rebelii. Tymczasem Tusk chce wyprzeć Schetynę i zastąpić Hanną Gronkiewicz-Waltz. Tylko tak dalej...
 
W "Super Expressie" wyróżnia się jako podgryzacz władzy Sławomir Jastrzębowski. Cytujemy: "KOD wyprzedza PiS  (...) ten ruch, pchany przez niewidzialne a sprawne ręce, dziś zwyciężyłby w wyborach". - Ciekawe, czyje to ręce? Zgłaszają się BND, Mossad,CIA, a chyba i złowrogi Putin. Jednak najpewniej są to ręce którejś z naszych specjalnych, podobno aż siedmiu, służb. Proponujemy dobrze trzepnąć po łapach...

 

 

 

 

Polecamy

Społeczeństwo i polityka na Wyspach w opisie korespondentki Elżbiety Królikowskiej-Avis

Społeczeństwo i polityka na Wyspach w opisie korespondentki Elżbiety Królikowskiej-Avis