SUPERzabawy dla dzieci od 3 do 8 lat. Książka

Często rodzice nie mają pomysłu czym zająć dzieci i decydują się na posadzenie swoich pociech przed telewizorem lub komputerem. Powierzanie dzieci mediom elektronicznym nie jest dobrym rozwiązaniem, co prawda rodzice dzięki temu rodzice zyskują nawet kilka godzin spokoju, ale nie mają wpływu na to, jakie treści przyswajają ich dzieci poprzez filmy i gry komputerowe i jak są przez nie kształtowane.


Prezentowana książka jest skarbnicą pomysłów na gry i zabawy dla dzieci w wieku od 3 do 8 lat, które mogą odbywać się w domu, w szkole, na świeżym powietrzu, w czasie podróży. Gry opisane w książce nie tylko bawią, uczą i rozwijają ważne umiejętności: zdolność współpracy, logiczne myślenie, kreatywność, motorykę małą i dużą, sprawność fizyczną i emocjonalną. Znajdą tu Państwo gry dla jednego dziecka oraz małej lub dużej grupy dzieci. Książka jest świetną pomocą zarówno dla rodziców, jak też opiekunów i wychowawców.

 

Christina i Jürgen Valentiner-Branth; ilustracje: Constanze Guhr, SUPERzabawy dla dzieci od 3 do 8 lat, Jedność, Kielce 2016.

 

Książkę można nabyć TUTAJ

 

 


05-05-2016 admin

Komentarze

  • Inegclitenle and simplicity - easy to understand how you think. http://vvtjjyrpy.com [url=http://djtirzdfyji.com]djtirzdfyji[/url] [link=http://vgsvsy.com]vgsvsy[/link]
  • What an awesome way to explain this-now I know evieythrng!
  • Always reehfsring to hear a rational answer. http://pztbsmouoel.com [url=http://osyssp.com]osyssp[/url] [link=http://bhnbwgsvr.com]bhnbwgsvr[/link]
  • Nohintg I could say would give you undue credit for this story.
  • Deb - I wanted my tombstone to read, "She never went to Veg.sa" But a delayed flight left me there for one night ... and I loved it. Hope you are having a great time. Congrats RE: Booklist. An important list for an important book. Yay

Dodaj komentarz

Redakcja

naszapolska@onet.pl

 

Kontakt

w sprawie administrowania stroną: poczta@ewatylus.pl

Krótko i na temat - Zbigniew Żmigrodzki

Siewcy niepokoju

 

Nasze czasy wyznaczają szczególną rolę dziennikarzom i politykom. I jedni, i drudzy nigdy nie cieszyli się ogólnym uznaniem: wzniecali konflikty i zamieszanie, rozsiewali kłamstwa, wmawiali niestworzone rzeczy. Dzisiaj tak zwani pracownicy mediów w znacznej części służą politykom w podsycaniu wrogości i narzucaniu lewackich poglądów, a zwłaszcza ateizacji; upowszechniają tendencje antyobyczajowe i antymoralne. Istnieją pod tym względem chlubne wyjątki, ale uczciwi dziennikarze i publicyści, tak zresztą, jak i politycy, prześladowani są przez rozpanoszony medialny libertynizm, obrzucani obelgami, eliminowani na różne sposoby. Walka zła z dobrem, jaka toczy się teraz zawzięcie w świecie, znajduje wśród służalczych ludzi mediów użytecznych sojuszników, zdolnych i skłonnych do wszystkiego.

 

***

Dialog, pojednanie, jedność

 

Ustawicznie słyszymy wezwania, aby przystąpić do dialogu i pojednać się, by zapanowała upragniona „jedność”. Są to jednak postulaty nierealne w sytuacji, gdy w świecie toczy się kampania agresywnego ateizmu pod hasłem laicyzacji oraz usunięcia religii i moralności chrześcijańskiej z życia społecznego. Jego przedstawiciele pojmują dialog i pojednanie jako przyjęcie ich przekonań i ustąpienie im pod każdym względem; posługują się kłamstwem, oszczerstwem i pałają nienawiścią. Czy Chrystus jednał się z faryzeuszami albo z kupczącymi w świątyni? Do dialogu nie ma partnerów, słyszy się groźby i obraźliwe wyzwiska, inaczej myślącym zapowiada uwięzienie, udręki, zagładę.. Toczona przez lewactwo wojna ideologiczno – polityczna nie pozostawia miejsca na mówienie o jakiejkolwiek „jedności’. A jeżeli ktoś piętnuje w imieniu Kościoła „swary i spory”, niech powie wyraźnie, kto je wszczyna i kto za nie odpowiada. Inaczej te „szlachetne’’ apele to puste, obłudne mistyfikacje.

 

Polecamy

Społeczeństwo i polityka na Wyspach w opisie korespondentki Elżbiety Królikowskiej-Avis

Społeczeństwo i polityka na Wyspach w opisie korespondentki Elżbiety Królikowskiej-Avis