PRZEBIERAŃCY

Wciąż się nam wygraża, jak to zagraniczna prasa krytykuje

Polskę za „brak praworządności”, walkę z „niezawisłym” sądownictwem,antydemokratyczne rządy” itp. itd. Piszą o tym New York Times, Le Mode, La Reppublica, Frankfurter Allegemeine, Sueddeutsche Zeitung - po prawdzie to tytuły sponsorowane przez liberalne lewactwo, ale i tak nas nimi straszą.

 

 


Gdy jednak przyjrzeć się bliżej, to inicjatorami oraz autorkami i autorami owych medialnych napaści są nasi rodzimi lewi „liberałowie” : redaktorzy, publicyści , „profesory” od Sorosa. Za duże pieniądze opluwają nasz kraj, wypisują o nim niestworzone kłamstwa, na zamówienie światowego lewactwa.

Jedni wywodzą się z „Wyborczej”, inni uwiesili się u klamek obcojęzycznych redakcji jako ich „korespondenci” w Warszawie. Całe to towarzystwo

przypomina żałosnych przebierańców z „parad równości”, ale są groźni

i szkodliwi, jak wmieszani w tłum masek zabójcy z weneckiego karnawału.

Przydałoby się stworzyć jakiś ich indeks z charakterystykami, obszerniejszy

niż wykaz TW z IPN-u.

Zbigniew Żmigrodzki

 


03-02-2019 admin

Komentarze

 • https://m.wirtualneme
  dia
  .pl/m/artykul/igor-j
  anke-
  odchodz i-z-agencji-
  bridge
  Wielkie portale...
  I
  GetBank?
 • https://m.youtube.com
  /watch?v=2t2ZV_LfvS0
  Jak sprawdzic, czy twoj
  telefon jest na podsluchu?
  Bardzo cenne.
 • https://youtu.be/
  1p9KxU1YFl8
  Calosc linku
 • https://youtu.be/1p9KxU1YFl8
  Warto wiedxiec....
 • Autor.Jezeli tak,to dobieraja sie do portalu.Musicie bardziej go chronic.Koniecznie kontakt z dobrym informatykiem.

 • To Targowiczanie.Teraz kolejna odslona postkomunistow: Sojusz do PE. Ktos jednak nic nie robi, aby spolonizowac bardziej media.Pozoruje.Was zniszczono, nie pomogli,ale medale sp.Pani Red.Adamus wreczyli posmiertnie.Zmarla , opowiadajac o niszczeniu Naszej Polski na spotkaniu na ul.Foksal.
 • Błędy ortograficzne w nazwach nie są moje!

Dodaj komentarz

Redakcja

naszapolska@onet.pl

 

Kontakt

w sprawie administrowania stroną: poczta@ewatylus.pl

Krótko i na temat - Zbigniew Żmigrodzki

Siewcy niepokoju

 

Nasze czasy wyznaczają szczególną rolę dziennikarzom i politykom. I jedni, i drudzy nigdy nie cieszyli się ogólnym uznaniem: wzniecali konflikty i zamieszanie, rozsiewali kłamstwa, wmawiali niestworzone rzeczy. Dzisiaj tak zwani pracownicy mediów w znacznej części służą politykom w podsycaniu wrogości i narzucaniu lewackich poglądów, a zwłaszcza ateizacji; upowszechniają tendencje antyobyczajowe i antymoralne. Istnieją pod tym względem chlubne wyjątki, ale uczciwi dziennikarze i publicyści, tak zresztą, jak i politycy, prześladowani są przez rozpanoszony medialny libertynizm, obrzucani obelgami, eliminowani na różne sposoby. Walka zła z dobrem, jaka toczy się teraz zawzięcie w świecie, znajduje wśród służalczych ludzi mediów użytecznych sojuszników, zdolnych i skłonnych do wszystkiego.

 

***

Dialog, pojednanie, jedność

 

Ustawicznie słyszymy wezwania, aby przystąpić do dialogu i pojednać się, by zapanowała upragniona „jedność”. Są to jednak postulaty nierealne w sytuacji, gdy w świecie toczy się kampania agresywnego ateizmu pod hasłem laicyzacji oraz usunięcia religii i moralności chrześcijańskiej z życia społecznego. Jego przedstawiciele pojmują dialog i pojednanie jako przyjęcie ich przekonań i ustąpienie im pod każdym względem; posługują się kłamstwem, oszczerstwem i pałają nienawiścią. Czy Chrystus jednał się z faryzeuszami albo z kupczącymi w świątyni? Do dialogu nie ma partnerów, słyszy się groźby i obraźliwe wyzwiska, inaczej myślącym zapowiada uwięzienie, udręki, zagładę.. Toczona przez lewactwo wojna ideologiczno – polityczna nie pozostawia miejsca na mówienie o jakiejkolwiek „jedności’. A jeżeli ktoś piętnuje w imieniu Kościoła „swary i spory”, niech powie wyraźnie, kto je wszczyna i kto za nie odpowiada. Inaczej te „szlachetne’’ apele to puste, obłudne mistyfikacje.

 

Polecamy

Społeczeństwo i polityka na Wyspach w opisie korespondentki Elżbiety Królikowskiej-Avis

Społeczeństwo i polityka na Wyspach w opisie korespondentki Elżbiety Królikowskiej-Avis