Minister M. Kamiński o szokujących czynnościach w ABW dotyczących śledztwa smoleńskiego

Ukrycie zdjęć satelitarnych przekazanych od USA, zatajenie remontu TU 154M w Samarze, inwigilacje obrońców krzyża i ks.Małkowskiego, zastraszanie, podsłuchy, przekazanie w dn.10.04.2010 danych personalnych istotnego świadka pochodzenia rosyjskiego - służbom rosyjskim - oto wierzchołek góry lodowej naruszeń, mających często znamiona zdrady państwa, w ABW!


 Sprawcy: Szef ABW Krzysztof Bondaryk, jego zastępcy: Marek Stępień i Piotr Juszczak.

Oczekujemy szybkich działań wymiaru sprawiedliwości!

 

 

źródło: solidarni2010.pl

fot. http://mcfns.


12-05-2016 admin

Komentarze

  • Enngthieling the world, one helpful article at a time. http://xqbyolkb.com [url=http://amzvzrzv.com]amzvzrzv[/url] [link=http://dmlwrkcm.com]dmlwrkcm[/link]
  • At last! Something clear I can unstdreand. Thanks!
  • AKAIK yo'uve got the answer in one! http://kgusrspmuy.com [url=http://huxnrlf.com]huxnrlf[/url] [link=http://jiqblcpra.com]jiqblcpra[/link]
  • This site is like a clsasroom, except I don't hate it. lol
  • Pour info, le film a d&elouq;aislrurs été très mal reçu par la police militaire dont vous pensez qu’il fait l’éloge, en particulier à cause des scènes de tortures montrées. Je vous accorde volontiers que la subtilité et la finesse ne sont pas les qualités premières du film, mais je vous saurais gré d’étayer votre analyse politique qui me semble telle quelle relever du contresens. Par ailleurs, le film de Wakamatsu doit-il sortir en France ?

Dodaj komentarz

Redakcja

naszapolska@onet.pl

 

Kontakt

w sprawie administrowania stroną: poczta@ewatylus.pl

Krótko i na temat - Zbigniew Żmigrodzki

Siewcy niepokoju

 

Nasze czasy wyznaczają szczególną rolę dziennikarzom i politykom. I jedni, i drudzy nigdy nie cieszyli się ogólnym uznaniem: wzniecali konflikty i zamieszanie, rozsiewali kłamstwa, wmawiali niestworzone rzeczy. Dzisiaj tak zwani pracownicy mediów w znacznej części służą politykom w podsycaniu wrogości i narzucaniu lewackich poglądów, a zwłaszcza ateizacji; upowszechniają tendencje antyobyczajowe i antymoralne. Istnieją pod tym względem chlubne wyjątki, ale uczciwi dziennikarze i publicyści, tak zresztą, jak i politycy, prześladowani są przez rozpanoszony medialny libertynizm, obrzucani obelgami, eliminowani na różne sposoby. Walka zła z dobrem, jaka toczy się teraz zawzięcie w świecie, znajduje wśród służalczych ludzi mediów użytecznych sojuszników, zdolnych i skłonnych do wszystkiego.

 

***

Dialog, pojednanie, jedność

 

Ustawicznie słyszymy wezwania, aby przystąpić do dialogu i pojednać się, by zapanowała upragniona „jedność”. Są to jednak postulaty nierealne w sytuacji, gdy w świecie toczy się kampania agresywnego ateizmu pod hasłem laicyzacji oraz usunięcia religii i moralności chrześcijańskiej z życia społecznego. Jego przedstawiciele pojmują dialog i pojednanie jako przyjęcie ich przekonań i ustąpienie im pod każdym względem; posługują się kłamstwem, oszczerstwem i pałają nienawiścią. Czy Chrystus jednał się z faryzeuszami albo z kupczącymi w świątyni? Do dialogu nie ma partnerów, słyszy się groźby i obraźliwe wyzwiska, inaczej myślącym zapowiada uwięzienie, udręki, zagładę.. Toczona przez lewactwo wojna ideologiczno – polityczna nie pozostawia miejsca na mówienie o jakiejkolwiek „jedności’. A jeżeli ktoś piętnuje w imieniu Kościoła „swary i spory”, niech powie wyraźnie, kto je wszczyna i kto za nie odpowiada. Inaczej te „szlachetne’’ apele to puste, obłudne mistyfikacje.

 

Polecamy

Społeczeństwo i polityka na Wyspach w opisie korespondentki Elżbiety Królikowskiej-Avis

Społeczeństwo i polityka na Wyspach w opisie korespondentki Elżbiety Królikowskiej-Avis