Anne Dufour. Wielka księga zdrowego odżywiania i medycyny prosto z natury

Troska o zdrowie jest koniecznością. Najłatwiej o nie dbać przez odpowiednią profilaktykę, najprostszym sposobem jest odpowiednie odżywianie i korzystanie z naturalnych produktów, co jak pokazuje prezentowana książka nie musi być drogie, czasochłonne i skomplikowane.


Książka Anny Dufour to unikalny, kompletny, praktyczny poradnik, który powinien się znaleźć w każdym domu. Poznajemy w nim niezliczone właściwości zdrowotne owoców, warzyw, ziół aromatycznych, przypraw korzennych, miodu, herbatek owocowych i ziołowych. Zawarte w nich związki mają zadziwiająco silne działanie i ułatwiają codzienną troskę o dobre zdrowie, by każdy mógł się cieszyć przez długie lata jak najlepszym samopoczuciem i idealną sylwetką! Praca prezentuje m. in. owoce, warzywa i przyprawy, które zapewniają dobre samopoczucie i zdrowie przez cały rok, opisuje naturalne lekarstwa na codzienne dolegliwości oraz kuracje zdrowotne i odchudzające.

 

Anne Dufour specjalizuje się w tematyce żywieniowej, jest  autorką wielu cenionych książek o zdrowiu i optymalnym stylu życia, oraz o produktach spożywczych pomagających w walce z rakiem. Wielka księga zdrowego odżywiania i leków prosto z natury jest rezultatem piętnastu lat badań nad produktami spożywczymi oraz roślinami leczniczymi, które można uprawiać w ogrodzie.

 

Anne Dufour, "Wielka księga zdrowego odżywiania i medycyny prosto z natury", Jedność, Kielce 2016.

 

Książkę można nabyć TUTAJ:

http://jednosc.com.pl/product_info.php?products_id=3151


05-05-2016 admin

Komentarze

  • Jak ta szarancza tu trafila?
  • Kudos to you! I hadn't thohgut of that! http://ajdlqurw.com [url=http://xcfgxdtlwv.com]xcfgxdtlwv[/url] [link=http://ktpgxmk.com]ktpgxmk[/link]
  • I really wish there were more arelicts like this on the web.
  • So much info in so few words. Tostoly could learn a lot. http://xtcblojm.com [url=http://taqzzctz.com]taqzzctz[/url] [link=http://mjmluasb.com]mjmluasb[/link]
  • I came, I read this article, I coueqnred.
  • Olá Natasha,Por favor me de uma informação, vou fazer um curso de ingles por 3 meses, tenho a as carta de acomodação, curso, passagem ida e volta, mas fiquei em dúvida na ap§£nestaÃrÃeo do dinheiro, no caso do extrato bancário traduzido, precisa ser juramentado??? Levarei tb cartão de crédito internacional e umas 800 libras em espécie.Fico no aguardo.

Dodaj komentarz

Redakcja

naszapolska@onet.pl

 

Kontakt

w sprawie administrowania stroną: poczta@ewatylus.pl

Krótko i na temat - Zbigniew Żmigrodzki

Siewcy niepokoju

 

Nasze czasy wyznaczają szczególną rolę dziennikarzom i politykom. I jedni, i drudzy nigdy nie cieszyli się ogólnym uznaniem: wzniecali konflikty i zamieszanie, rozsiewali kłamstwa, wmawiali niestworzone rzeczy. Dzisiaj tak zwani pracownicy mediów w znacznej części służą politykom w podsycaniu wrogości i narzucaniu lewackich poglądów, a zwłaszcza ateizacji; upowszechniają tendencje antyobyczajowe i antymoralne. Istnieją pod tym względem chlubne wyjątki, ale uczciwi dziennikarze i publicyści, tak zresztą, jak i politycy, prześladowani są przez rozpanoszony medialny libertynizm, obrzucani obelgami, eliminowani na różne sposoby. Walka zła z dobrem, jaka toczy się teraz zawzięcie w świecie, znajduje wśród służalczych ludzi mediów użytecznych sojuszników, zdolnych i skłonnych do wszystkiego.

 

***

Dialog, pojednanie, jedność

 

Ustawicznie słyszymy wezwania, aby przystąpić do dialogu i pojednać się, by zapanowała upragniona „jedność”. Są to jednak postulaty nierealne w sytuacji, gdy w świecie toczy się kampania agresywnego ateizmu pod hasłem laicyzacji oraz usunięcia religii i moralności chrześcijańskiej z życia społecznego. Jego przedstawiciele pojmują dialog i pojednanie jako przyjęcie ich przekonań i ustąpienie im pod każdym względem; posługują się kłamstwem, oszczerstwem i pałają nienawiścią. Czy Chrystus jednał się z faryzeuszami albo z kupczącymi w świątyni? Do dialogu nie ma partnerów, słyszy się groźby i obraźliwe wyzwiska, inaczej myślącym zapowiada uwięzienie, udręki, zagładę.. Toczona przez lewactwo wojna ideologiczno – polityczna nie pozostawia miejsca na mówienie o jakiejkolwiek „jedności’. A jeżeli ktoś piętnuje w imieniu Kościoła „swary i spory”, niech powie wyraźnie, kto je wszczyna i kto za nie odpowiada. Inaczej te „szlachetne’’ apele to puste, obłudne mistyfikacje.

 

Polecamy

Społeczeństwo i polityka na Wyspach w opisie korespondentki Elżbiety Królikowskiej-Avis

Społeczeństwo i polityka na Wyspach w opisie korespondentki Elżbiety Królikowskiej-Avis