Napaści zintegrowane

Po wyborczej porażce „Platformy Obywatelskiej”, ideologicznej kontynuacji „Unii Demokratycznej” i „Unii Wolności”, zamiast normalnej, cywilizowanej opozycji, powstała pod wodzą PO awanturnicza gromada, mająca na celu  obalenie rządu, który utworzyła zwycięska partia – „Prawo i Sprawiedliwość”.


Agresorzy mogli liczyć na poparcie mediów, pozostających w większości w rękach ich stronników, a także na tępy opór wielu dziedzin administracji państwowej, obsadzonych „swoimi ludźmi” i stanowiących często, jak np. sądy, relikty komunizmu. Ponadto zwrócili się o pomoc do Unii Europejskiej, która występuje obecnie jako przeciwnik chrześcijaństwa i tradycyjnego społecznego porządku - a te właśnie wartości reprezentuje nowa polska władza. Opozycjoniści uzyskują też wydatne poparcie ze strony historycznego wroga Polski – Niemiec, zainteresowanych szerzeniem w naszym kraju swoich  interesów i krzewieniem niemczyzny na Ziemiach Odzyskanych, uważanych przez RFN za niezmienną niemiecką własność.

Rozpętano nieustającą falę napaści z wewnątrz i z zewnątrz: przeciw rządowi i tworzącej go partii, narodowi i państwu polskiemu. Jednym z pretekstów  stała się sprawa Trybunału Konstytucyjnego, pomyślanego przez ustępujący rząd jako blokada kolejnych rządzących i nowego sejmu  - podniesiono alarm, że rząd „władzy sądowniczej nie uznaje”. Przy wspomaganiu dziennikarzy, publicystów i „autorytetów”, ukształtowanych najczęściej jeszcze w PRL, oraz posiłkowanych z zagranicy - trwa hałaśliwa i nienawistna nagonka: w tym celu powstały też wywodzące się z tego samego liberalno - lewicowego pnia ugrupowania „Nowoczesna” i fałszywy „Komitet Obrony Demokracji”. Przy akompaniamencie „Gazety Wyborczej” z  inspiratorem antychrześcijańskiego układu światowego Georgem Sorosem w zapleczu, telewizjami TVN i Polsat, ujadają wrogo aż uszy pękają.

 

Zbigniew Żmigrodzki


31-08-2016 admin

Dodaj komentarz

Redakcja

naszapolska@onet.pl

 

Kontakt

w sprawie administrowania stroną: poczta@ewatylus.pl

Warto wiedzieć

"Miś" Kamiński i Andrzej Morozowski sporządzili kiedyś chwalebne "dzieło" pt. "Koniec PiS-u". Rzeczywistość okazała się inna: to ich "Platformę" może czekać koniec. Zastąpi ją KOD lub "Nowoczesna" bądź połączenie tych awanturniczych gromad, zarządzone przez niewidocznych sterników antyrządowej rebelii. Tymczasem Tusk chce wyprzeć Schetynę i zastąpić Hanną Gronkiewicz-Waltz. Tylko tak dalej...
 
W "Super Expressie" wyróżnia się jako podgryzacz władzy Sławomir Jastrzębowski. Cytujemy: "KOD wyprzedza PiS  (...) ten ruch, pchany przez niewidzialne a sprawne ręce, dziś zwyciężyłby w wyborach". - Ciekawe, czyje to ręce? Zgłaszają się BND, Mossad,CIA, a chyba i złowrogi Putin. Jednak najpewniej są to ręce którejś z naszych specjalnych, podobno aż siedmiu, służb. Proponujemy dobrze trzepnąć po łapach...

 

 

 

 

Polecamy

Społeczeństwo i polityka na Wyspach w opisie korespondentki Elżbiety Królikowskiej-Avis

Społeczeństwo i polityka na Wyspach w opisie korespondentki Elżbiety Królikowskiej-Avis