Abp Depo spotkał się z dziennikarzami na Jasnej Górze

W sobotę, 24 września dziennikarze zrzeszeni i niezrzeszeni w Katolickim Stowarzyszeniu Dziennikarzy i Stowarzyszeniu  Dziennikarzy Polskich pojechali na Jasną Górę aby oddać hołd Matce Bożej.

 

 

Po modlitwie przy obrazie Jasnogórskiej Pani z dziennikarzami spotkał się arcybiskup Wacław Depo, metropolita częstochowski. 

 


Arcybiskup nawiązywał do pracy dziennikarzy podczas Światowych Dni Młodzieży i trudów, jakie ponoszą wykonując swoje zadania. Powiedział, że wykonujący ten zawód są narażeni nie tylko na deszcz i wiatr, ale także na uderzenia. Pielgrzymce towarzyszyły przemówienia i część artystyczna.

Była to V Pielgrzymka Dziennikarzy na Jasną Górę.

 

fot.: Krzysztof Wierus


25-09-2016 admin

Komentarze

  • Czy to prawda, że na kaplicy Golgota Wschodu na JasnejGórzr umieszczono tablicę z napisem Aula Jana Kulczyka ?!!!
  • CZY MOGLI ZACNI DZIENNIKARZE ZOBACZYĆ BUDOWANĄ W BASTIONIE ŚW. BARBARY KAPLICĘ GOLGOTY WSCHODU NARODU POLSKIEGO BŁOGOSŁAWIONĄ PRZEZ ŚW.PAPIEŻA JANA PAWŁA II I FUNDOWANĄ PRZEZ POLONIĘ, PREZYDENTA KACZOROWSKIEGO I PANIĄ PIASECKĄ JOHNSON. ????????????
    MOJA POCZTA EMAIL:jacekheyda@wp.pl
    TEL.794969338
    CZEKAM NA ODPOWIEDZ

Dodaj komentarz

Redakcja

naszapolska@onet.pl

 

Kontakt

w sprawie administrowania stroną: poczta@ewatylus.pl

Warto wiedzieć

"Miś" Kamiński i Andrzej Morozowski sporządzili kiedyś chwalebne "dzieło" pt. "Koniec PiS-u". Rzeczywistość okazała się inna: to ich "Platformę" może czekać koniec. Zastąpi ją KOD lub "Nowoczesna" bądź połączenie tych awanturniczych gromad, zarządzone przez niewidocznych sterników antyrządowej rebelii. Tymczasem Tusk chce wyprzeć Schetynę i zastąpić Hanną Gronkiewicz-Waltz. Tylko tak dalej...
 
W "Super Expressie" wyróżnia się jako podgryzacz władzy Sławomir Jastrzębowski. Cytujemy: "KOD wyprzedza PiS  (...) ten ruch, pchany przez niewidzialne a sprawne ręce, dziś zwyciężyłby w wyborach". - Ciekawe, czyje to ręce? Zgłaszają się BND, Mossad,CIA, a chyba i złowrogi Putin. Jednak najpewniej są to ręce którejś z naszych specjalnych, podobno aż siedmiu, służb. Proponujemy dobrze trzepnąć po łapach...

 

 

 

 

Polecamy

Społeczeństwo i polityka na Wyspach w opisie korespondentki Elżbiety Królikowskiej-Avis

Społeczeństwo i polityka na Wyspach w opisie korespondentki Elżbiety Królikowskiej-Avis