Szukaj


Wyniki wyszukiwania (5):

1. Raport z kontroli NIK w PLL LOT

Najwyższa Izba Kontroli zakończyła badanie „Restrukturyzacji i prywatyzacji Polskich Linii Lotniczych LOT S.A.” Kontrolą objęto okres od 2012 r., natomiast w przypadku części zagadnień dotyczących rozliczania wykonania strategii i planów restrukturyzacyjny...

2. „Zabójcy w imię republiki” . Porażająca lektura odsłaniająca kulisy Francji!

Polecamy i zalecamy wyjątkową publikację francuskiego dziennikarza śledczego „Zabójcy w imię republiki”, przetłumaczoną na język polski,  która pokazuje mechanizmy wykorzystywania służb wywiadowczych do utrzymywania wpływów Francji na arenie międzynarodowe...

3. Ekologia w praktyce, czyli tradycyjny, polski karp

Polski karp jest rybą ekologiczną i trzeba promować wśród Polaków jego spożywanie – mówił minister gospodarki morskiej i żeglugi śródlądowej Marek Gróbarczyk, który uczestniczył w poniedziałek w odławianiu karpia w gospodarstwie rybackim w Opolu Lubelskim.

4. Błaszczak do żołnierzy w Libanie: budujecie pozycję Polski

Polscy żołnierze służący w misji UNIFIL w Libanie budują silną pozycję międzynarodową Polski – powiedział minister obrony Mariusz Błaszczak, który odwiedził w sobotę Polski Kontyngent Wojskowy w tym kraju.

5. Marek Zagórski: dzieci potrzebują troski także w świecie wirtualnym

Ministerstwo Cyfryzacji ostrzega przed niekontrolowanym dostępem dzieci do sieci internetowej. W związku z akcją #niezagubdzieckawsieci opublikowało komunikat zawierający porady ekspertów: